Вернуться   Форум Христиан » О Боге » Общение о Боге

 
 
Опции темы Опции просмотра
  post #2  
Старый 24.04.2015, 01:52
annaveter annaveter вне форума
Member
 
About
Регистрация: 10.04.2015
Адрес: Россия
Сообщений: 70
По умолчанию ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНА

що й казати, але перші християни не були ані козаками, ані просто українцями. І молилися вони мовою, якої ми без спеціальної освіти не в змозі зрозуміти. Тому чи так вже важливо, до якої мови ближче церковнославянська, чи то до української, чи то до російської? Мені вона , взагалі більш схожою на сучасну сербську здається на слух, бо сербської не знаю, тому можу дуже і дуже помилятися. Наші пращури молилися і за нас з вами, їхніх далеких, тоді ще ненароджених і не завше розумних нащадків, аби ми жили у мирі і не втрачали Віри Православної. Бо чого хоче батько для дочок і синів своїх, як не миру.
Будь ласочка, прочитайте мій підпис під оцим повідомленням , і не сваріться більше через ту дурну політику. Добре?
Ответить с цитированием
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 09:13. Часовой пояс GMT +4.
Powered by vBulletin® Version 3.8.6 Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot