![]() |
Листок.
Мене від гілки осінь відірвала, Від матері, від соків, від життя. І по кривій смертельного лекала Я падав вниз в болото і сміття. Земне тяжіння мороком могили Вже дихало у зморщене лице. Я ще в польоті, тільки вже — безкрилий. Я ще живий. Та повнюся свинцем. Внизу — калюжі, чоботи й колеса. Внизу зітруть у порох плоть мою. Внизу в покоси зжмакані зачеше Мітла байдуже. Там і зогнию. І раптом — * * * * * * * * * * * * * руки. В теплі, ніжні руки Я опустився, стомлений з жури. Хтось вихопив з безвиході й розпуки. Зіщулились калюжі і вітри. Зіщулився могильний морок ночі. І затишно в долонях, як в човні... І Господа до болю рідні очі, Як вічність, посміхалися мені.. Ю. Вавринюк. |
Любов у дружби запитала:
Навіщо в гості завітала? Ти непотрібна для людей, Коли вже я коло дверей. На що їй дружба відповіла - Пихата ти й зарозуміла. А ще, сказала дружба їй, Ти про таке навіть не мрій. Де ти залишиш тільки сльози, Зітхання, смуток та погрози. Серця образити не дам, Я посмішку залишу там... |
Проси!
Піднімалась на гору, Молилась і падала, Назбирала в долоні Краплинки роси… І Отець доторкнувся До серця розрадою: “Ти прийшла… Я щасливий! Чого хочеш, проси!” Розгубилась…Просити сили, Розуміння, здоров’я, краси?! А Батьківські очі любили І уста усміхались: проси! Отче мій! Твоє серце відкрите, Джерело життя й доброти! Научи мене, Тату, любити, Так любити, як любиш Ти!!! Галина Левицкая |
Не все в житті можливо повернути,
Не змиє все гірка сльоза Тому в житті цінуймо те що маєм Іне гонімося за тим чого нема Не спричиняймо ближньому словами болю, І не робім нікому зла, Бо рана завдана жорстокими словами Болючіша, ніж рана від ножа. Прощаймо з серця усі болі і образи, Щоб Бог простив провини наші і гріхи, Хоч навіть зможем цілий світ здобути Та прийде час покинемо земні стежки. Від нас залежить, що чекає далі... Чи вічна радість й неземна краса Там де нема ні болю ні печалі, А чи покута за гріхи тяжка. |
.
Найвища *мудрiсть *– *усмiхатись *зранку! Життю *радiти, *хоч *би *що *було! Терпiти *бiль. *Угамувати *рану. Простити *ближнiм *їх *несправжнє *зло. Три *корiнцi *висмоктують *з *нас *душу. Найперший *– *заздрiсть. *Жадiбнiсть *за *ним. I *лiнощi... *Настiльки *серце *сушать, Що *усмiшки *не *залишають *в *нiм. Щоб *вирвати *їх, *треба *мати *волю I *треба *зрозумiти *сенс *життя *: Любити *ближнього, *приймати *Долю, I *гiдно *йти *по *краю *небуття. |
Поезія захоплює не всіх. *
Вона хвилює лиш чутливі душі, Яким життя - це щирі сльози й сміх, Бажання усвідомити все суще. Поезія - це крапелька роси, В якій злилися почуття і думка. Словесний образ Божої Краси - Це вічності й життя духовна злука. Багато до поезії глухих, Що музики високої не чують. Тому шануймо і любімо тих, Для кого світ поезії існує! * .. |
Головне-не бути коханим,
а любити і бути благословінням для інших... Головне-не отримувати задоволення, а вміти ділитися... Головне-не шукати задоволення для себе, а бути задоволеним,приносячи радість іншим... Головне-не те,що Бог виконує наші бажання, а те,що ми творими Його волю... Головне-не те,що люди про нас думають, а те,якими ми постаємо перед Богом... * * * * * * * * ГОЛОВНЕ-не те,коли ми помремо, а те як ми проживемо своє життя! |
ЦЕ ВСЕ ВІД БОГА
Ще сад дарує людям тінь, Ще солов`їний чути голос, Ще в`ються *бджілки золоті І дозріва на сонці колос. Ще цвіркуни,мов ковалі, Кують з промінчика підкову. Ще став красивий не змлів, Купає сонце вечорове. Ще десь попереду - дощі Жене,немов отару,вітер... Це все - від БОГА, для душі. І так *душі моїй привітно. |
Молись в день радостi та щасття,
В турботах ,в боротьбi молись, Молись в загрозi вiд нещасття, Коли тривожишся-молись... |
ПАДАЄ ІНІЙ
* * * *Падає,падає, падає іній. Погляд мій кришиться в білім вогні. В цій невимовно- казковій картині Бог посміхається тепло мені. * * * *Падає, падає, падає іній. Ген за вікном,в заповітнім саду Тихо зникають за обрій десь тіні, В грудях моїх перехоплює дух. * * *Падає,падає,падає іній. Весь заворожений-----не ворухнусь. Боже єдиний,в цю пору осінню Я у любові тобі зізнаюсь. * * * * *Падає.падає,падає іній... |
| Текущее время: 01:36. Часовой пояс GMT +4. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot